• Miniaturka Oficjalnie: W sezonie 2016 reprezentantami Subaru Poland Rally Teamu będą Wojciech Chuchała oraz Daniel Dymurski. Zespół weźmie udział w cyklu Rajdowych Mistrzostw Europy, walcząc o tytuł w klasyfikacji aut „produkcyjnych” – ERC 2. Bronią SPRT pozostanie przygotowana zgodnie z regulaminem klasy NR4, Subaru Impreza STI.

 • Miniaturka Adam Małysz na dziesiątym etapie otarł się o tragedię. – Wydawało nam się, że nic gorszego nie może nam się zdarzyć. A jednak. Droga się urwała i polecieliśmy w dół na drzewo. Jak na filmach. Na szczęście nikomu nic się nie stało – powiedział Adam Małysz.

 • Miniaturka

 • Miniaturka Norweg Andreas Mikkelsen wygrał Rajd Hiszpanii, przedostatnią rundę samochodowych mistrzostw świata. Ogromnego pecha miał Francuz Sebastien Ogier, który prowadził z przewagą 50 sekund, ale na ostatnim odcinku specjalnym wypadł z trasy i nie ukończył rywalizacji.

 • Kajto Mistrzem Europy 2015

  2015.10.11 16:31

  Miniaturka Kajetan Kajetanowicz na długo zapamięta datę 11 pażdziernika, bowiem to własnie dzisiaj wygrał Rajd Akropolu i został Mistrzem Europy 2015!

 • Miniaturka Po siedmioletniej nieobecności legendarna impreza Tour de Corse wraca do kalendarza Rajdowych Mistrzostw Świata. Jest nazywana "Rajdem 10 000 Zakrętów", ale w rzeczywistości jest czymś więcej: załogi mierzą się z bezustannymi zmianami asfaltowej nawierzchni i tak samo zmienną pogodą. To jedno z największych i najsłynniejszych wyzwań dla asfaltowych opon rajdowych. Pirelli przywozi na francuską wyspę najnowszą ewolucję ogumienia RK, które zadebiutowało w zeszłym miesiącu podczas Rajdu Niemiec.

 • F1: Nocne ściganie

  2015.09.18 19:03

  Miniaturka Dwiema sesjami treningowymi rozpoczął się dzisiaj wyścigowy weekend w Singapurze. Nocny wyścig, odbywający się przy setkach reflektorów, improwizujących światło dnia, przyciągał zawsze niezliczone rzesze fanów.

 • Miniaturka SEBASTIEN OGIER ZBLIŻYŁ SIĘ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI DO TRZECIEGO TYTUŁU RAJDOWEGO MISTRZA ŚWIATA FIA WYGRYWAJĄC W NIEDZIELĘ ADAC RAJD NIEMIEC. NA PODIUM STANĘLI OBOK NIEGO ZESPOŁOWI KOLEDZY Z EKIPY VOLKSWAGENA.

 • Miniaturka Ósma runda Pucharu Świata FIA w Rajdach Terenowych – LOTTO Baja Poland jak co roku przykuwa zainteresowanie ekip reprezentujących światową czołówkę. Z tego powodu na starcie zawodów z bazą w Szczecinie nie zabraknie oczywiście Krzysztofa Hołowczyca, który w styczniowym Rajdzie Dakar zajął trzecie miejsce. Po raz kolejny olsztynianina zobaczymy za kierownicą Mini All4 Racing, a jego pilotem będzie znany ze startów w rajdach płaskich Łukasz Kurzeja.

 • Miniaturka W 2006 roku Peugeot Sport Polska Rally Team zaprosił gościnnie na Rajd Rzeszowski utalentowanego kierowcę Bryana Bouffiera. Francuz pokazał się z jak najlepszej strony, nawiązując na mokrej nawierzchni rywalizację z naszą czołówką, chociaż jechał modelem 206 S2000. Zwiedzanie „rowu” sprawiło, że zajął dalszą pozycję.