• Miniaturka Rafał Grzesiński wygrał dwa przejazdy niedzielnego odcinka i zagwarantował sobie zwycięstwo w ósmej edycji Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

 • Miniaturka Automobilklub Krakowski ogłosił listę zgłoszeń do 8. Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, wyznaczonego na najbliższy weekend w Wieliczce.

 • Miniaturka Niedziela, godzina 17.00 czasu australijskiego. Nieśmiałe promienie słońca rzucają światło na prostą startową, gdzie trwa odliczanie do rozpoczęcia pierwszego wyścigu w 2014 roku. Po wczorajszym deszczu nie ma już śladu; ciężkie, deszczowe chmury nie opuszczają jednak nieba nad torem i swą obecnością straszyć będą inżynierów, kierowców i kibiców.

 • Miniaturka Formuła 1 dosłownie w OSTATNIEJ CHWILI wróciła na antenę polskiej telewizji. Wielbiciele królowej motosportu odetchnęli z ulgą, że zarówno wyścigi, jak i kwalifikacje oraz wolne treningi będą oglądali w całości, słysząc komentarze w ojczystym języku.

 • Płeć piękna wspiera rajd

  2014.03.13 22:15

  Miniaturka Dziewczyny z Koła Środowiskowego Automobilklubu Śląskiego w Krakowie udowodniły, że sporty samochodowe są nie tylko dla mężczyzn. Chcąc pomóc w organizacji 2. Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga, zorganizowały sesję zdjęciową, w której same wystąpiły. Zrobione zdjęcia zostały wykorzystane do stworzenia niepowtarzalnych kalendarzy – cegiełek.

 • Miniaturka Automobilklub Krakowski organizuje w dniu 15.03.2014r IV Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza dla Amatorów. Impreza będzie miała charakter KJS, trasa składa się z trzech pętli na których zostanie rozegranych 6 prób sportowych.

 • Miniaturka Grzegorz Grzyb i Daniel Siatkowski w Skodzie Fabii S2000 wygrali 1. Rajd Arłamów – rundę rozpoczynająca zmagania w tegorocznym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajęli Łukasz Habaj i Piotr Woś (Mitsubishi Lancer Evo IX R4). Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski stanęli na najniższym stopniu podium, przegrywając z konkurentami różnicą 0,3 sekundy.

 • Zapowiedź sezonu F1

  2014.03.04 16:42

  Miniaturka Za niecałe dwa tygodnie na australijskim torze Albert Park w Melbourne po raz pierwszy w tym sezonie zawyją silniki 22 najszybszych maszyn świata. Królowa sportów motorowych szykuje dla nas, jak co roku, masę emocji i niespodzianek.

 • Miniaturka W terminie 6-8 marca 2014 na wschodzie Podkarpacia odbędzie się 1. Rajd ARŁAMÓW, wliczany zarówno do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, jak i do Rajdowego Pucharu Polski.

 • Kalendarz wyścigów F1

  2014.02.24 18:31

  Miniaturka Kolejny sezon Formuły 1 zbliża się do nas wielkimi krokami. Już za 19 dni, w piątek 14 marca rozpocznie się pierwszy wyścigowy weekend. Inauguracja sezonu tradycyjnie odbędzie się na australijskim torze Albert Park.