• Miniaturka W dniu dzisiejszym akcje Arrinera Automotive Holding PLC zadebiutowały na giełdzie GXG Markets w Londynie. Arrinera Automotive Holding jest zależna od notowanej na NewConnect VENO S.A. oraz jest spółką-matką warszawskiej Arrinera Automotive S.A., znanej na całym świecie z projektu supersamochodu Arrinera Hussarya.

 • Robert Kubica na Sardynii

  2014.06.05 09:00

  Miniaturka W najbliższy weekend Robert Kubica będzie rywalizował na odcinkach specjalnych Rajdu Sardynii.

 • Miniaturka 2 Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga coraz bliżej. Zawodnicy trenują, przygotowują swoje samochody, a my kończymy ostatnie przygotowania. Sobotnia rywalizacja na pewno będzie zacięta i pełna emocji. Tym bardziej, że podczas rajdu zawodnikom towarzyszyć będą aktualni Mistrzowie Polski, którzy w tym roku reprezentują Polskę w Mistrzostwach Europy – Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran!

 • Miniaturka Zwycięstwem załogi Wojciech Chuchała/Sebastian Rozwadowski jadącej Fordem Fiesta R5 zakończył się 29 Rajd Karkonoski - 3 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 • Miniaturka Zabytkowe budynki, ciasne zakręty, sąsiadujące z ogromną zatoką, na której unosi się masa błyszczących jachtów. Klimat Grand Prix Monako jest jedyny i niepowtarzalny; nic więc dziwnego, że wyścig rozgrywający się na ulicach Monte Carlo należy do jednego z najbardziej uwielbianych nie tylko przez kibiców, ale i przez samych kierowców.

 • Miniaturka LOTOS 71. Rajd Polski stanowił będzie drugą rundę przeznaczonego dla młodych zawodników Drive DMACK Fiesta Cup. Priorytetami cyklu są równe szanse dla każdej z załóg, relatywnie niski koszt udziału oraz możliwość sprawdzenia się z rywalami z całego świata.

 • Miniaturka Tomasz Nagórski zdominował pierwszy dzień 40. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. Mistrz Polski wygrał obydwa podjazdy wyścigowe, w pierwszym bijąc o 0,209 sekundy rekord trasy dla kategorii I, należący od dwóch lat do Marcina Bełtowskiego. W podsumowaniu rundy, Nagórski wyprzedził o 5,6 sekundy Igora Drotara w Fabii WRC. Trzecie miejsce w generalce przypadło Vaclavovi Janikowi, jadącemu 470-konną Lolą Formuły 3000.

 • Miniaturka Po trzytygodniowej przerwie kierowcy Formuły 1 znów zasiedli w swoich wyścigowych bolidach. W miniony weekend ścigali się na hiszpańskim torze Catalunya (od niedawna Barcelona Catalunya). To pierwszy w tym sezonie wyścig rozgrywający się w Europie.

 • Miniaturka 85 zgłoszeń w 40 Międzynarodowym Bieszczadzkim Wyścigu Górskim - to bardzo dobra frekwencja w rozpoczynającym się wyścigowym sezonie.

 • 1 SJS MaxiOes5 już 10 maja!

  2014.05.06 21:51

  Miniaturka 10 maja w Czernichowie wystartuje pierwsza z 5 zaplanowanych na ten rok rund SJS MaxiOes. Na malowniczej trasie odbędą się dwie próby sportowe przejeżdżane trzykrotnie, obie o długości 1,5km. Pierwsza załoga wystartuje o 11:30 spod Urzędu Gminy Czernichów, metę zaplanowano na godzinę 16:09.