• Miniaturka Już za tydzień, 23 listopada, na torze w Abu Dhabi odbędzie się ostatni tegoroczny wyścig F1. Przed zbliżającą się rozgrywką jest tylko jedno pytanie- Rosberg czy Hamilton?

 • Miniaturka Polska zawodniczka, 21- letnia Gosia Rdest zaliczyła gościnny występ w trzeciej rundzie Volkswagen Polo R Cup rozgrywanej w miniony weekend (8-9 listopada) na indyjskim torze Buddh International Circuit, gdzie świetnie poradziła sobie ze stawką dziewiętnastu kierowców zajmując w trzech wyścigach kolejno: drugie, szóste i czwarte miejsce.

 • Miniaturka 72 załogi - 14 w samochodach WRC - widnieją na liście zgłoszeń Wales Rally GB, końcowej rundy mistrzostw świata.

 • Miniaturka Kuba Giermaziak poprawił swoje trzecie miejsce z sezonu 2011, zostając wicemistrzem Porsche Supercup. Kierowca VERVA Racing Team do końca walczył o prymat z Earlem Bamberem, choć sytuacja była już zbyt trudna. Dwukrotny czempion Carrera Cup Asia, Bamber wygrał Supercup jako pierwszy zawodnik spoza Europy.

 • Miniaturka Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) na ostatnim odcinku samochodowego Rajdu Hiszpanii uzyskał jedenasty czas i w imprezie zajął 17. pozycję. Wygrał Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC), który zapewnił sobie drugi z rzędu tytuł mistrza świata.

 • Miniaturka W tym roku Rajd Polski został rozegrany na mazurskich szutrach już po raz dziesiąty. Największa polska impreza w sportach motorowych pozostaje w Mikołajkach na kolejnych dziesięć lat w myśl wieloletniego porozumienia pomiędzy Polskim Związkiem Motorowym i Gminą Mikołajki. Uroczystość podpisania nowej umowy odbyła się 22 października 2014 w Hotelu Gołębiewski, którego okazałe Centrum Kongresowe mieści biura Rajdu Polski.

 • Miniaturka Wojciech Chuchała zdobył po raz pierwszy w karierze tytuł rajdowego mistrza Polski. Na starcie do drugiego odcinka 24. Rajdu Dolnośląskiego nie stanął bowiem jego jedyny rywal w walce o tytuł Grzegorz Grzyb (obaj Ford Fiesta R5).

 • Miniaturka Zapewne nie ma takiego kibica Formuły 1, który nie czekałby na Grand Prix Singapuru. Ten uliczny, lewoskrętny tor uwielbia się za wszystko i za nic. Za to, że wyścig na nim potrafi być tak nieprzewidywalny jak nigdzie. Za bajeczną scenerię ciemnego miasta skąpanego w blasku reflektorów i małych lampek, a nawet za to, że od sześciu sezonów nie było jeszcze wyścigu, w którym nie wyjeżdżałby Samochód Bezpieczeństwa. Kiedy dołoży się jeszcze do tego bratobójczą walkę i każdy punkcik w klasyfikacji generalnej, emocje sięgają zenitu.

 • Nocne ściganie

  2014.09.18 20:13

  Miniaturka W najbliższą niedzielę, 21 września, odbędzie się wyścig o Grand Prix Singapuru. Tor Marina Bay Street Circuit jest jednym z najmłodszych obiektów na których obecnie rozgrywają się Mistrzostwa Świata

 • Schumacher wrócił do domu

  2014.09.09 19:24

  Miniaturka Jak poinformowała rodzina Michaela Schumachera, siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 opuścił szpital w Lozannie i został przewieziony do domu w Szwajcari.