• Miniaturka Na tę chwilę polskim kibicom przyszło bardzo długo czekać. W czerwcu będą mogli zobaczyć pierwszego w powojennej historii Polaka, który zaliczy swój udział w słynnym, dwudziestoczterogodzinnym wyścigu, odbywającym się na torze Circuit de la Sarthe.

 • Miniaturka Francuz Sebastien Ogier po raz trzeci z rzędu wygrał Rajd Meksyku, trzecią eliminację mistrzostw świata. W klasyfikacji generalnej wyprzedził o ponad minutę Norwega Matsa Oestberga. Robert Kubica zajął 18 miejsce.

 • Miniaturka Robert Kubica wygrał 1,5 km uliczny superoes w Leon, kończący pierwszą, sobotnią pętlę Rajdu Meksyku, trzeciej eliminacji mistrzostw świata. Liderem jest broniący tytułu Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC).

 • Miniaturka 35 załóg zgłosiło się na 12. Rally Guanajuato Corona México, trzecią rundę mistrzostw świata (5-8 marca). Na liście pojawiło się 15 samochodów WRC. Dani Sordo wraca do Hyundaia. Henning Solberg kontynuuje program z Adapta Motorsport. Za Robertem Kubicą i Maćkiem Szczepaniakiem, jako piętnastego ustawiono Benito Guerrę w Fieście WRC.

 • TOYOTA wraca do WRC

  2015.01.31 08:48

  Miniaturka Toyota wróci w 2017 roku do rajdów z serii WRC. Zespół wystartuje Yarisem WRC, zaprojektowanym i zbudowanym od podstaw w centrum technicznym TMG w Kolonii

 • Monte Carlo 2015

  2015.01.27 21:44

  Miniaturka Broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Ogier zwyciężył w 83. Rajdzie Monte Carlo. Robert Kubica, który na kilku odcinkach specjalnych pokazał się z bardzo dobrej strony, nie ukończył rywalizacji.

 • Miniaturka Sébastien Loeb wracający do mistrzostw świata po 15-miesięcznej przerwie, wygrał odcinek testowy przed Rallye Monte Carlo. Siedmiokrotny triumfator rajdu wyprzedził o 0,4 sekundy Krisa Meeke'a, o 1,1 sekundy Sébastiena Ogiera. Robert Kubica i Maciek Szczepaniak zajęli piąte miejsce na shakedownie - za Andreasem Mikkelsenem.

 • Miniaturka Około godziny 19:00 polskiego czasu na oficjalnej stronie Rajdu Dakar pojawiła się informacja, która zelektryzowała kibiców w Polsce. Ignacio Casale z powodu awarii quada wycofał się z rywalizacji. Tym samym Rafał Sonik stracił najpoważniejszego konkurenta w walce o historyczne zwycięstwo. Krzysztof Hołowczyc utrzymał 4. lokatę, a minimalne awanse zanotowali Marek Dąbrowski, Piotr Beaupre i Jakub Przygoński.

 • Miniaturka 96 załóg, 18 w samochodach WRC zgłoszono na 83. Rajd Monte Carlo, pierwszą rundę mistrzostw świata 2015 (22-25 stycznia). Jedyna polska załoga w stawce - Robert Kubica/Maciek Szczepaniak naklei na Fiestę WRC numer 16. Zgłaszającym jest Robert Kubica.

 • Barbórka 2014 pełna gwiazd

  2014.12.04 16:27

  Miniaturka Do organizatora Rajdu Barbórka napływają zgłoszenia od zawodników, których w tym roku zobaczymy na trasach grudniowej imprezy. Termin zgłoszeń jeszcze nie upłynął, ale już teraz wiemy, że w tym sezonie Warszawa w pierwszy weekend grudnia będzie pełna gwiazd.